Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

   Wartość pozyskanych dotacji to około 314 mln zł na projekty o wartości 533 mln zł

Nasz sposób na dotacje dla ZOZ!

Szanowni Państwo.

Rozwój zakładu opieki zdrowotnej finasowany jest środkami dotacyjnymi. 

Zwykle gdy nie ma dotacji, nie ma też rozwoju. 

Przypadkowe działania w zakresie aplikowania o środki zmniejszają szansę pozyskania śrowków, powodują niepotrzebny stres, podnoszą ryzyko popełniania błędów na wsystkich etapach aplikowania o środki. 

Bardzo często szpital za późno podejmuje działania aby wgrać dany konkurs, a o wielu konkursach nawet nie wie.  W konsekwencji szpital traci miliony złotych, które mógłby uzyskać na finasowanie swojego rozwoju. 

Doceniając znaczenie dotacji dla funkcjonowania zoz przygotowaliśmy usługę, której celem jest podniesienie szans pozyskania środków ze źródeł preferencyjnych.

Naszą usługę określamy jako DOTACJE 24 i ma ona charakter abonamentowy - jest świadczona w sposób ciągły i kompleksowy, 24 godziny na dobę.

DOTACJE 24 swoim zakresem obejmują wszystko, co istotne dla skutecznego korzystania ze środków preferencyjnych: 

  • monitoring (zadzwonimy z każdą istotną informacją);
  • doradztwo (rozwiążemy wszystkie zagadki związane z projetami);
  • przygotowanie dokumentacji konkursowej (tak, zastanawiamy się wspólnie z Kleitem czy warto do danego konkursu aplikować, a potem zwyczajnie - bez żadnych formalności - przygotujemy dobrą dokumentację);
  • rozliczanie projektów (teraz już nie ma problemu co zrobić, kiedy ZOZ wygra konkurs, z automatu zajmiemy się jego rozliczaniem);
  • dostęp do platformy komunikacyjnej (telefon telefonem, ale nad projektami pracuje się w formie „pisemnej”, dlatego zapraszamy naszych klientów do współpracy z nami poprzez wygodną aplikację do zarządzania projektami, która umożliwi budowanie zespołów projektowych współpracujących ze zosbą podniesie efektywność naszej współpracy

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą

Oferta PDF: