Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

   Wartość pozyskanych dotacji to około 314 mln zł na projekty o wartości 533 mln zł

Informacje o firmie / kontakt

Szanowni Państwo. Nasza firma, Masterprojekt S.C. zajmuje się przygotowaniem dokumentacji aplikacyjnej do funduszy strukturalnych i środków krajowych. Funkcjonujemy na rynku od 2002 roku.

Jesteśmy małą i dumną ze swoich osiągnięć firmą doradczą. Ponad wszystko cenimy jakość sporządzanej dokumentacji.

Nasze doświadczenie sięga środków przedakcesyjnych z których Polska korzystała przed wejściem do Unii Europejskiej. Po przystąpieniu Polskie do UE obsługiwaliśmy fundusze w ramach okresu budżetowania środków 2004 - 2006, następnie 2007 - 2013, obecnie 2014 - 2020. W wymienionych okresach budżetowania środków UE zdobywaliśmy doświadczenie przygotowując dokumentacje do większości programów operacyjnych a następnie rozliczając projekty.

Historia naszej działalności stanowi dla Klientów gwarancję kontynuacji dziania i ciągłości wsparcia dla realizowanych przez nich projektów.

Do chwili obecnej pozyskaliśmy dla naszych Klientów około 314 mln zł dotacji. Żaden z przygotowanych przez nas projektów nie został negatywnie oceniony w kontekście jakości wykonania dokumentacji aplikacyjnej.

Na uwagę zasługuje fakt, że na chwilę obecną pozyskaliśmy dotacje dla 128 projektów. Świadczy to o tym, że kolejne zwycięstwa w konkursach są w przypadku wykonywanych przez nas dokumentacji oczekiwaną normą.

Pragniemy nawiązać z Państwem współpracę w zakresie przygotowania dokumentacji aplikacyjnej, rozliczania projektów, sporządzania analiz finansowych. Jesteśmy w stanie sprawnie przygotować profesjonalną dokumentację konkursową, a następnie projekt rozliczyć.

Zapraszamy do współpracy. 

Zespół doradczy firmy Masterprojekt S.C.

Kontakt: 

Masterprojekt S.C. Elżbieta Krasny Piotr Krasny

Adres rejestrowy: Os. W.A. Mozarta 26/1, 31-232 Kraków

Adres biura: ul. Bociana 6a/96, 31-232 Kraków

mob: 508 551 802,

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacja PDF: